Zapytaj o termin

Last Minute
W dniach od 12.01.2017 do 5.02.207 bardzo prosimy o kontakt wyłącznie drogą mailową.                     W dniach od 12.01.2017 do 5.02.207 bardzo prosimy o kontakt wyłącznie drogą mailową.

Niechorze - Livia

Serdecznie zapraszamy na urlop do Niechorza! Niechorze jest nadmorską miejscowością turystyczną, która posiada piękną plażę, Latarnię Morską oraz jezioro Liwia Łuża. Villa Livia w Niechorzu zapewni Państwu miłe i spokojne noclegi nad morzem (noclegi.net.pl/niechorze). Obiekt ten położony jest ok. 200m od morza, a także leży blisko jeziora. Można także wybrać się na wycieczkę do sąsiednich miejscowości - w Pogorzelicy, Rewalu czy Trzęsaczu także czekają różnego rodzaju atrakcje!

Kilka opinii z internetu o Villi Livia:

  • Cudowne miejsce, cisza spokój a tak blisko do plaży i centrum. Wyposażenie na bardzo wysokim standardzie. Rowery do dyspozycji:) plac zabaw dla dzieci. Wrócimy tu na pewno!
  • Villa Livia to wspaniałe miejsce na odpoczynek i relaks. Pokoje piękne, duże z widokiem na cudowne jezioro. Wspaniałe wyposażona kuchnia i co najważniejsze do dyspozycji gości rowery :-) Nowe, wygodne! Polecamy!


Karpacz noclegi